De gode, de dårlige og de rigtig slemme

Det kommer næppe som nogen overraskelse at sæsonen 2009/2010 var en af de dårligste for TTH-herrerne i klubbens ti-årige historie. Faktisk hører den, målt på målscore og point, til en eksklusiv gruppe på to decideret dårlige sæsoner, en ære den deler med sæsonen 2002/2003, hvor Ole Andersen var ved roret. Læs mere på statistik-siden her på flammen.nu, som just er blevet opdateret med data fra de seneste to sæsoner.

Det kommer næppe som nogen overraskelse at sæsonen 2009/2010 var en af de dårligste for TTH-herrerne i klubbens ti-årige historie. Faktisk hører den, målt på målscore og point, til en eksklusiv gruppe på to decideret dårlige sæsoner, en ære den deler med sæsonen 2002/2003, hvor Ole Andersen var ved roret. Læs mere på statistik-siden her på flammen.nu, som just er blevet opdateret med data fra de seneste to sæsoner.